CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

W ramach programu Erasmus organizujemy kompleksową realizacje projektów w kilku krajach UE

– praktyki i staże zawodowe dla uczniów we wszystkich kierunkach kształcenia
– job shadowing dla nauczycieli
– kursy metodyczne
– kursy językowe
– zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem
– wycieczki i program kulturowy
– transfery lotniskowe

OFERTA

EU Mobility Poland 
Erasmus w Polsce
 (Katowice)

EU Mobility Sverige
Erasmus w Szwecji
 (Malmö, Göteborg, Helsingborg)

TM Internship
Erasmus w Irlandii
 (Mallow, Youghal)

Ponadto:
Erasmus w Hiszpanii
Erasmus w Portugalii
Erasmus we Włoszech

Potrzebujesz pomocy w napisaniu wniosku aplikacyjnego Erasmus?
-zapewniamy bezpłatną pomoc w pisaniu wniosków aplikacyjnych do projektu Erasmus

 

 

JESTEŚMY IDEALNYM WYBOREM!

Jeśli szukasz pomocy w pozyskiwaniu funduszy unijnych na realizację projektów lub też partnera do zatwierdzonego już projektu, jesteśmy idealnym wyborem!
Zapraszamy do współpracy szkoły, przedsiębiorstwa i firmy. Pomożemy Wam pozyskać dofinansowanie Waszego projektu, wypełnimy wniosek aplikacyjny, przygotujemy załączniki do wniosku i razem przebrniemy przez procedurę pozyskiwania funduszy.

ERASMUS

Projekty Erasmus dla polskich szkół

Erasmus+ funkcjonuje od 1 stycznia 2014 roku. To siedmioletni program wspierający edukację, szkolenia, inicjatywy młodzieżowe oraz sportowe w całej Europie.  W ramach następnego długoterminowego budżetu UE obejmującego lata 2021-2027 Komisja Europejska proponuje dwukrotne zwiększenie środków na program Erasmus do kwoty 30 mld EUR, co pozwoli objąć programem aż 12 milionów osób. Jednym z głównych założeń programu jest rozwój umiejętności jego uczestników oraz zwiększenie ich szans na zatrudnienie.

Wnioski o grant na działania projektowe mogą złożyć placówki publiczne i niepubliczne z krajów uczestniczących w programie prowadzące edukację formalną, począwszy od przedszkola, poprzez szkoły średnie, a skończywszy na uczelniach wyższych.

W ramach następnego długoterminowego budżetu UE obejmującego lata 2021-2027 Komisja Europejska proponuje dwukrotne zwiększenie środków na program Erasmus do kwoty 30 mld EUR, co pozwoli objąć programem aż 12 milionów osób.

Do naszych zadań w trakcie realizacji projektu należą:

Serdecznie zapraszamy również nauczycieli do odbycia job shadowing w szkołach, placówkach edukacyjnych i firmach w celu poznania polskiego systemu edukacji, a także wymiany doświadczeń.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na współpracę! Masz pomysł na projekt? chętnie pomożemy!