ERASMUS+ POMOŻEMY CI ZDOBYĆ FUNDUSZE!

Jeśli szukasz pomocy w napisaniu wniosku Erasmus+ i pozyskaniu funduszy unijnych na realizację projektów jesteśmy idealnym wyborem!

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy profesjonalnym centrum doradztwa edukacyjnego, które prowadzi wielopoziomowe zadania w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich dla placówek oświatowych. Skupiamy się głównie na projektach Erasmus+ w dziedzinie staży zawodowych dla uczniów szkół średnich oraz na szkoleniach językowych i metodycznych dla nauczycieli. Działamy na rzecz integracji uczniów w dziedzinie rozwoju zawodowego, osobistego oraz edukacji.

Nasza atrakcyjna oferta sprawiła, że obecnie dzięki współpracy z nami, prawie 1000 uczniów i nauczycieli wyjeżdża każdego roku do różnych krajów UE. Wszystkie nasze działania mają na celu umożliwienie młodzieży oraz dorosłym czerpania korzyści z najlepszej edukacji zagranicznej i zdobycia doświadczenia zawodowego na europejskim rynku pracy.

BEZPŁATNE PISANIE WNIOSKÓW

Pomagamy szkołom w pisaniu wniosków aplikacyjnych do projektu Erasmus+

CO ROBIMY?

Zapewniamy bezpłatną pomoc szkołom w pisaniu wniosków aplikacyjnych do projektu Erasmus+

Bez pobierania opłat napiszemy dla Ciebie projekt, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nim efektywnie zarządzać lub pomóc Tobie w koordynowaniu projektem i wszystkimi niezbędnymi działaniami wynikającymi z jego realizacji.
 
Współpracujemy z wieloma partnerami
w UE, dzięki czemu zapewnimy praktyki
i szkolenia na najwyższym poziomie zgodnie z programem kształcenia i potrzebami uczestników.

EU Mobility jako organizacja goszcząca dla szkół z krajów UE i innych

Jesteśmy partnerem projektów Erasmus+ dla szkół z krajów UE i nie tylko. Nasza główna siedziba znajduje się w Katowicach. Jeśli chcesz, aby Twoi uczniowie odbyli praktyki w dynamicznie rozwijających się firmach i przedsiębiorstwach na południu Polski, w regionie śląskim, skontaktuj się z nami koniecznie

Inne projekty

Jesteśmy otwarci także na inne propozycje współpracy. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować, chętnie Ci pomożemy. Możesz skorzystać z naszego wsparcia na każdym etapie realizacji projektu.

CO O NAS MÓWIĄ?

Profesjonalne wsparcie podczas działań związanych z przygotowaniem wniosków w ramach projektu Erasmus+

Pani Patrycja dała się poznać jako doświadczony i rzetelny menedżer oraz skuteczny i skupiony na osiągnięciu założonych celów jako koordynator. Zawsze chętnie i w pełni profesjonalnie wspierała szkołę w działaniach związanych z przygotowaniem wniosków o pozyskanie dofinansowania projektów w ramach programu Erasmus+ oraz była pomocna na każdym etapie realizacji i rozliczenia projektu. Szczerze liczymy na dalszą współpracę i seredeczenie polecamy Panią Patrycję innym placówkom oświatowym.
mgr inż. Beata Szemraj- Wicedyrektor Zespółu Szkół Budowlano Drzewnych w Żywcu

Wiedza i doświadczenie, które jest nieocenione przy pisaniu wniosków do Narodowej Agencji

Szczerze rekomenduję współpracę z Panią Patrycją Pilarek. Nasza współpraca rozpoczęła się w październiku 2017 roku i od tego czasu udało się Nam zdobyć już dwa granty w ramach projektu Erasmus Plus. Nie muszę chyba pisać jak ogromnym jest to osiągnięciem dla szkoły w której pracuję. Uczniowie wyjeżdżają na dwutygodniowe praktyki do Irlandii gdzie szlifują język i zdobywają cenne doświadczenie w zawodzie. Pani Patrycja od początku współpracy jest bardzo pomocna i wyrozumiała. W ramach swojej pracy w YIT przeprowadziła Nas przez wszystkie etapy projektu. Posiada wiedzę i doświadczenie, które jest nieocenione przy pisaniu wniosków do Narodowej Agencji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na kogoś
takiego. Z czystym sumieniem polecam.
Ilona Krawczyk – Noureldeen koordynator Erasmus+ , Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie

Dzięki zaangażowaniu Patrycji nasi uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie
otrzymali wartość dodatkową tj. nowych przyjaciół

 Wspólnie zrealizowaliśmy projekt  ”Praktyczne kształcenie mistrzów na turystycznym rynku pracy”. Na 4 tygodniowe praktyki zawodowe wyjechało 53 uczniów i 7 nauczycieli. Cząstkowa i końcowa ewaluacja a także kontrola przeprowadzona przez NA wykazała, że wszystkie założone w projekcie cele zostały zrealizowane.
[…] Dało to wspaniałe efekty edukacyjne – w obecnym roku szkolnym wysoka zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz z egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Ale przede wszystkim duma i prestiż, że zrealizowaliśmy tak duży projekt na ok 150 tys Euro! To znacznie więcej niż nasza lista marzeń….

 

Barbara Szeliga – Koordynator Projektu Erasmus+ Kierownik Kształcenia Praktycznego w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy-Zdroju

Patrycja Pilarek posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie programów Komisji Europejskiej na rzecz edukacji, szkoleń i młodzieży

Współpraca zawsze układa się bardzo dobrze i z pozytywnym rezultatem. Mamy za sobą dwa
projekty unijne, a obecnie realizujemy już trzeci projekt, który wspólnie koordynujemy.
Patrycja Pilarek jest osobą godną zaufania i szczerze polecam współprace z nią.
Rafał Nowicki Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Rumi

PARTNERZY

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na współpracę! Masz pomysł na projekt? chętnie pomożemy!